Mapa serwisu Przejdź do sklepu
Kamienie dekoracyjne
Ogrodzenia z kamienia
Materiały ścienne
Systemy kominowe
Stropy
Pokrycia dachowe
Okna dachowe
Systemy rynnowe
Klinkier
Izolacje termiczne
Hydroizolacje
Chemia budowlana
Kanalizacja i odwodn.
Pełna oferta
 

  Jesteśmy partnerem handlowym Lyoness Poland
  więcej informacji na
www.lyoness.pl


Aktualności i nowości
Projekty domów
Informujemy, iż posiadamy w ofercie typowe projekty domów następujących biur projektowych:         ...
więcej . . .
Targi Budowlane SIBEX 2015
Zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów Budowlanych SIBEX 2015 w Sosnowcu, ul. Braci Mieroszewskich 124, w dniach 20-22.02.2015 r. Podczas...
więcej . . .
Wiosenna promocja stolarki drzwiowej
...
więcej . . .
Promocja materiałów dociepleniowych
 ...
więcej . . .
Pliki do pobrania

O firmie Dekorgips

Firma  istnieje od 16.09.1990r. Jesteśmy udziałowcem Grupy Polskie Składy Budowlane od momentu jej powstania. O dynamicznym rozwoju firmy najlepiej świadczy pozycja lidera w sprzedaży materiałów budowlanych na terenie na którym działamy. Siedziba firmy znajduje się w Dąbrowie Górniczej, zaopatruje w materiały budowlane duże inwestycje budowlane na terenie całej Polski, małe hurtownie, firmy wykonawcze, a także klientów indywidualnych. Dekorgips jest również głównym partnerem Śląskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

DEKORGIPS współpracuje z producentami materiałów budowlanych na terenie całego kraju i za granicą. W trosce o dobro naszych klientów zostały stworzone zespoły wykwalifikowanych doradców technicznych, przedstawicieli handlowych i sprzedawców. Każdy klient w firmie DEKORGIPS jest traktowany indywidualnie, może uzyskać poradę techniczną, szczegółowe kalkulacje, przechować zakupiony materiał i otrzymać go transportem samowyładowczym na miejsce budowy.

DEKORGIPS zapewnia Państwu zakup materiałów budowlanych w szerokim asortymencie pozwalającym na wykonywanie prac zgodnie z hasłem od fundamentów aż po dach.

WSPIERAMY
Dekorgips Sp.j. wspiera społeczności lokalne oraz inicjatywy z zakresu kultury, oświaty i sportu. Na stałe współpracujemy ze Śląskim Stowarzyszeniem Dekarzy oraz Stowarzyszeniem Promocji Dzielnicy Strzemieszyce.
Czujemy się odpowiedzialni za nasze otoczenie i środowisko. W strategii rozwoju firmy uwzględniamy interesy społeczne, dzięki temu możemy aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach istotnych dla naszego środowiska. Dzielimy się naszym sukcesem, wiedzą i doświadczeniem.
W zakresie ekologii promujemy technologie i rozwiązania przyjazne środowisku oraz prowadzimy edukację dotyczącą oszczędnego i ekologicznego gospodarowania energią w nowoczesnym budownictwie.
Zapraszamy do zakupów oraz współpracy.

  

O firmie | Sklep on-line | Rekomendacje | Nasze usługi | Kontakt | Budowa osiedla | Formularz kontaktowy